Zakład Stolarski BOBAS jest firmą rodzinną specjalizującą się w produkcji drewnianych łóżeczek dla dzieci od 0 do 3 lat (o wymiarach 120x60cm).

Od dłuta i hebla aż do najnowszych technologii

stolarz

50 lat doświadczenia

Prawie 50-letnia wiedza w branży meblarskiej poparta atestami Instytutu Technologii Drewna (norma PN-EN 716-1 i PN-EN 716-2).

Firma z tradycją

Tradycja naszej firmy sięga daleko - od małej rodzinnej manufaktury do jednego z największych producentów łóżeczek w Polsce.

Stale udoskonalamy

Zakład sukcesywnie modernizowany, wyposażany w nowoczesne urządzenia dające gwarancję utrzymania wysokiej jakości produktów.

Wiedza ojca przekazana synowi - pogłębiana i udoskonalana pozwoliła na ogromny rozwój.

Dziś jesteśmy prężnym zespołem dysponującym własnym tartakiem, suszarnią do drewna, halą produkcyjną – dzięki temu mamy wyłączny wpływ na powstające w naszej firmie łóżeczka, które w późniejszym czasie trafią do pokoiku Twojego Dziecka.

W produkcji wykorzystujemy drewno sosnowe z polskich lasów – poddawane obróbce z dbałością o każdy szczegół i detal.

drewno

W trosce o spokojny sen Dziecka i Rodziców

Autorskie projekty modeli powstające na przestrzeni lat wyróżniają się przede wszystkim funkcjonalnością i najwyższą jakością. Od najprostszych ponadczasowych modeli po nowoczesny design. Każde łóżeczko, w trosce o spokojny sen Dziecka i Rodziców, wyposażone zostało w trzy poziomy regulacji dna, trzy wyjmowane szczebelki oraz funkcję tapczanu.

Do malowania używamy bezpiecznych i atestowanych farb/lakierów. Doświadczenie jakie udało nam się wypracować przez wszystkie lata pozwala na współpracę z największymi hurtowniami w Polsce oraz za granicą.

A wszystko to…. z miłości do drewna.